Dziecięce Centrum Osteopatii i FIzjoterapii

W naszym Centrum dzieci mogą liczyć na szczególną pomoc.

Praca z dziećmi to dla naszych terapeutów największe wyzwanie i największa satysfakcja. Dlatego do terapii dzieci podchodzimy ze szczególną troską i szacunkiem. W przypadku leczenia osteopatycznego dzieci w szczególności zwracamy uwagę na indywidualnie dostosowany plan terapeutyczny, dokładny wywiad, badanie przedmiotowe i szybki powrót do zdrowia.

Przyjazna atmosfera w relacji mały pacjent i osteopata idealnie opisuje w jaki sposób prowadzone są wizyty w naszym centrum. Nasze usługi świadczymy dla pacjentów od pierwszego dnia życia.

Specjaliści osteopatii pediatrycznej

Osteopaci dr n. med. Bartosz Kmita i mgr Piotr Federowicz specjalizują się w leczeniu osteopatycznym dzieci i noworodków

Bartosz Kmita

Osteopata

Osteopaci dr n. med. Bartosz Kmita i mgr Piotr Federowicz specjalizują się w leczeniu osteopatycznym dzieci i noworodków. Wykorzystują w swojej pracy techniki polegające na delikatnym dotyku, korygującym dysfunkcje i normalizującym napięcia powstałe w ciele malucha.

Techniki te oparte są o zdobytą wiedzę na międzynarodowych szkoleniach i kursach z zakresu osteopatii pediatrycznej. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych terapeutów sprawia, że efektywność terapii wzrasta, a poczucie bezpieczeństwa jest  na najwyższym poziomie.

dyplomy dla naszych małych pacjentów

W naszym Centrum Osteopatii Fika leczymy

  • Nieprawidłowe napięcie mięśniowe (wzmożone / obniżone)
  • Asymetrie ulozeniowa ciała
  • Asymetrie głowy, skosnoglowie, plagicefalia
  • Kolki, nadmierne wzdecia, zaparcia
  • Objawy refluksowe
  • Problemy z odruchem ssania
  • Problemy ze snem i płaczem (dziecko nadwrazliwe)
  • Problemy z motoryką dużą: pełzanie, czworakowanie, chodzenie.

ZAPLANUJ WIZYTĘ U SPECJALISTY OSTEOPATII PEDIATRYCZNEJ

Nasi doświadczeni rejestratorzy medyczni z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania!


Warning: preg_match(): Unknown modifier '/' in /home/osetocom/domains/osteo.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/inc/control.class.php on line 688