Chcąc skorzystać z naszych usług, wystarczy zadzwonić lub wypełnić przygotowany w tym celu formularz. U nas umawianie wizyty zajmuje chwilę, a pacjent ma gwarancję, że będziemy na niego czekać w ustalonym terminie.
Samodzielnie zaproponuj dzień i godzinę wizyty. Sprawdzimy, czy termin jest wolny i natychmiast Cię o tym poinformujemy. Podaj nam swoje imię i dane kontaktowe.
U nas nie ma potrzeby rejestrowania się na stronie w celu umówienia się na wizytę. Wystarczy wejść na stronę i od razu wypełnić krótki formularz, ograniczający się wyłącznie do najważniejszych informacji.
Nasz formularz rejestracji online jest aktywny przez całą dobę. Możesz umówić spotkanie o dowolnej porze, nawet w nocy. Odpowiemy czy mamy wolny termin w godzinach pracy naszego gabinetu.
Jeżeli umówiony termin jednak Ci nie odpowiada, bez problemu możesz przełożyć wizytę. Wystarczy, że do nas zadzwonisz. Zapraszamy do kontaktu: 780 150 343 lub 32 400 90 02.
Planując kolejną wizytę w naszym gabinecie, możesz umówić ją, będąc na poprzedniej. Masz też możliwość umówienia wizyty telefonicznie lub poprzez formularz. Wszystko zależnie od tego jak Ci wygodniej.
Umawianie wizyt w naszym gabinecie jest proste. Równie łatwo i szybko można tę wizytę odmówić. Przed każdym zbliżającym się terminem otrzymasz wiadomość sms z naszego systemu przypominające o wizycie w naszym centrum. Jeżeli okaże się, że nie możesz przyjść w ustalonym terminie, zgłoś to, nawet jeżeli taką decyzję podejmiesz tego samego dnia. Uszanuj nasz czas i daj możliwość innym pacjentom skorzystania ze zwolnionego przez Ciebie terminu.

Nasz Adres

ul. Piastowska 2,
40-005 Katowice
PROWADŹ

Informacje Kontaktowe

Telefon: 780 150 343
Telefon/Fax : 32 400 90 02
ZADŹWOŃ

Wyślij Wiadomość

Pacjenci : rejestracja@osteo.com.pl
Administracja : marketing@osteo.com.pl
FORMULARZ