Dla Czego Warto Wybrać Centrum Osteopatii FIKA

Twoje Zdrowie Jest Naszym Priorytetem!

Nasz Zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, charakteryzuje się wysokim poziomem empatii, serdeczności tym samym budując atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania.

Istotą leczenia jest skrupulatna diagnoza oparta na holistycznym spojrzeniu na ciało człowieka, które jest jednością ciała, umysłu i ducha. Takie podejście pozwala szybko znaleźć przyczynę problemu, podjąć odpowiednie metody leczenia, umożliwiając powrót do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Osteopatia oparta jest naturalnych zdolnościach organizmu do samoregulacji i samoleczenia. Terapia osteopatyczna jest bezpieczna dla osób w każdym wieku ze względu na swoją bezinwazyjność i bezbolesność. Pomaga w leczeniu schorzeń zarówno somatycznych, przewlekłych związanych m.in z układem nerwowym, krążeniowym, oddechowym, moczowo-płciowym jak i dolegliwości w zakresie funkcjonowania narządu ruchu

  • Najlepsi specjaliści w Katowicach
  • Nowoczesna dobrze wyposażona placówka medyczna
  • Świetna lokalizacja centrum i dogodne godziny pracy
właściciele centrum osteopatii Fika

Wyjątkowa Opieka

Opieka Medyczna, Której Możesz Zaufać!

Rozumiemy, jak ważne jest integralne i odpowiednie podejście do pracy z pacjentem. Wierzymy w siłę prostej i łatwej komunikacji.

01.

Obszerny

Wywiad z pacjentem

Wywiad przeprowadzany jest według sporządzonego kwestionariusza, w którym znajdują się pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia, przebytych chorób, operacji, objawów.
02.

Bezbolesne

Badanie manualne

Badanie jest składową terapii podczas, której wykonywane są różne manualne testy diagnostyczne, badanie palpacyjne tkanek , badanie i ocena postawy pacjenta, sposób chodu.
03.

Profesjonalna

Analiza wyników

Następnie analizowane są badania dodatkowe dostarczone przez pacjenta - prosimy o przynoszenie badań z opisem; laboratoryjne, RTG, TK, MRI, USG.
04.

Całościowe

Kwalifikacja pacjenta

Decyzja o kwalifikacji pacjenta na terapie. W razie wątpliwości odsyłamy pacjenta do specjalisty w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegów osteopatycznych.
05.

Dokładna

Diagnoza specjalisty

Diagnoza na potrzeby terapii. Ustalenie jaki jest główny problem pacjenta, dlaczego wystąpił. Czy jest możliwość uzyskania pełnego wyleczenia.
06.

Indywidualna

Terapia Osteopatyczna

Praca na stawach oraz tkankach miękkich. Techniki mają na celu przywrócenie prawidłowej funkcji biomechanicznej struktur. Większość technik jest bezbolesna i przyjemna.

Poznaj Naszych Lekarzy

Wyjątkowi Specjaliści

Kochamy to, co robimy i robimy to z pasją. W trosce o naszych pacjentów cały czas rozwijamy swoje umiejętności przez szkolenia u największych światowych autorytetów fizjoterapii i osteopatii.

Marta Kostuś

Rejestrator Medyczny

Agnieszka Krajewska

Terapeutka NDT Bobath

Maciej Lato

Fizjoterapeuta

Sandra Orlik-Barrow

Fizjoterapeuta

Zuzanna Rzycka

Rejestrator Medyczny

Marta Małek

Fizjoterapeuta

Karol Borkowski

Fizjoterapeuta

Bartosz Kmita

Osteopata

Daniela Milka

Osteopata


Warning: preg_match(): Unknown modifier '/' in /home/osetocom/domains/osteo.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/inc/control.class.php on line 688