O nas

Fika

Fika Centrum Osteopatii

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów ze Śląska w dziedzinie osteopatii i fizjoterapii na czele z dr n. med. Bartoszem Kmitą oraz dr n. med. Danielą Milka D.O.


Zdrowie definiujemy jako równowagę organizmu. Docenienie potencjału oraz wsparcie procesów regeneracyjnych dają możliwość powrotu do stanu, za którym wszyscy tęsknimy –
pełnej harmonii ciała, ducha i umysłu. 

Dlaczego to robimy ?

Wierzymy, że jeśli świat ma stać się lepszy, to dokona się to tylko poprzez wzajemne zaopiekowanie się sobą. 


Od kilku lat niezmiennie opieką otaczamy pacjentów w każdym wieku.
Z usług naszych specjalistów skorzystać mogą dzieci – maluszki w pierwszych dniach swojego życia jak i dzieci starsze na każdym etapie rozwoju.
Kolejną grupę pacjentów stanowią osoby dorosłe. Nasze Centrum to miejsce, w którym zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku i na każdym etapie życie znajdą pomoc i wsparcie terapeutyczne. Szczególną grupę pacjentów stanowią również osoby starsze. Każdy senior może poczuć się u nas odpowiednio zaopiekowany.

Fika

Wizyta w Centrum Osteopatii

Wizyta to kilkadziesiąt minut konkretnej pracy z ciałem – Twoim lub Twojego dziecka. To czas na zapoznawanie się z nim, odkrywanie jego możliwości i ograniczeń, uwalnianie go z różnych napięć. To nie jednorazowe wydarzenie. To bodziec dla Twojego ciała, dzięki czemu przez kolejne dni, czy tygodnie, przy współpracy z Tobą, będzie stopniowo powracać do stanu, w którym najlepiej Ci służy. Wszystko po to, by uzyskać maksimum korzyści w każdym z kluczowych obszarów Twojego zdrowia. 

Nasze usługi

Zobacz czym się zajmujemy

Nasz organizm posiada naturalną zdolność do regeneracji.
Ta umiejętność naszego ciała będzie nam służyła prawidłowo, jeśli w organizmie będą panowały odpowiednie warunki by temu sprostać- taki stan nazywamy zdrowiem.

Zespół FIKA

Nasi specjaliści

Poznaj nasz zespół