Dla Czego Warto Wybrać Centrum Osteopatii FIKA

Twoje Zdrowie Jest Naszym Priorytetem!

Nasz Zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, charakteryzuje się wysokim poziomem empatii, serdeczności tym samym budując atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania.

Istotą leczenia jest skrupulatna diagnoza oparta na holistycznym spojrzeniu na ciało człowieka, które jest jednością ciała, umysłu i ducha. Takie podejście pozwala szybko znaleźć przyczynę problemu, podjąć odpowiednie metody leczenia, umożliwiając powrót do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Osteopatia oparta jest naturalnych zdolnościach organizmu do samoregulacji i samoleczenia. Terapia osteopatyczna jest bezpieczna dla osób w każdym wieku ze względu na swoją bezinwazyjność i bezbolesność. Pomaga w leczeniu schorzeń zarówno somatycznych, przewlekłych związanych m.in z układem nerwowym, krążeniowym, oddechowym, moczowo-płciowym jak i dolegliwości w zakresie funkcjonowania narządu ruchu

  • Najlepsi specjaliści w Katowicach
  • Nowoczesna dobrze wyposażona placówka medyczna
  • Świetna lokalizacja centrum i dogodne godziny pracy
Daniela-Milka-Osteopata-Katowice

Wyjątkowa Opieka

Opieka Medyczna, Której Możesz Zaufać!

Rozumiemy, jak ważne jest integralne i odpowiednie podejście do pracy z pacjentem. Wierzymy w siłę prostej i łatwej komunikacji.

wizyta-osteopatuy-krok-1
01.

Obszerny

Wywiad z pacjentem

Wywiad przeprowadzany jest według sporządzonego kwestionariusza, w którym znajdują się pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia, przebytych chorób, operacji, objawów.
wizyta-osteopatuy-krok-2
02.

Bezbolesne

Badanie manualne

Badanie jest składową terapii podczas, której wykonywane są różne manualne testy diagnostyczne, badanie palpacyjne tkanek , badanie i ocena postawy pacjenta, sposób chodu.
wizyta-osteopatuy-krok-3
03.

Profesjonalna

Analiza wyników

Następnie analizowane są badania dodatkowe dostarczone przez pacjenta - prosimy o przynoszenie badań z opisem; laboratoryjne, RTG, TK, MRI, USG.
wizyta-osteopatuy-krok-4
04.

Całościowe

Kwalifikacja pacjenta

Decyzja o kwalifikacji pacjenta na terapie. W razie wątpliwości odsyłamy pacjenta do specjalisty w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegów osteopatycznych.
wizyta-osteopatuy-krok-5
05.

Dokładna

Diagnoza specjalisty

Diagnoza na potrzeby terapii. Ustalenie jaki jest główny problem pacjenta, dlaczego wystąpił. Czy jest możliwość uzyskania pełnego wyleczenia.
wizyta-osteopatuy-krok-6
06.

Indywidualna

Terapia Osteopatyczna

Praca na stawach oraz tkankach miękkich. Techniki mają na celu przywrócenie prawidłowej funkcji biomechanicznej struktur. Większość technik jest bezbolesna i przyjemna.

Poznaj Naszych Lekarzy

Wyjątkowi Specjaliści

Kochamy to, co robimy i robimy to z pasją. W trosce o naszych pacjentów cały czas rozwijamy swoje umiejętności przez szkolenia u największych światowych autorytetów fizjoterapii i osteopatii.

Karol Borkowski

Fizjoterapeuta

Jakub Pawelec

Osteopata

Bartosz Kmita

Osteopata

Daniela Milka

Osteopata

Patrycja Sowińska

Fizjoterapueta