Czas na Fikę!

Fika to szwedzkie pojęcie oznaczające celebrację przyjemności, bycie tu i teraz. Nie jest zwykłą przerwą od siedzenia przy biurku, ale rytuałem, dzięki któremu zapomina się o napiętym grafiku i korzysta z możliwości przebywania z innymi ludźmi. Dzięki terapeutycznemu, regenerującemu działaniu, wiele szwedzkich firm ustanowiło przerwy na fikę, wpisując ją nawet w kontraktach pracowników!

Fika Centrum Osteopatii to zespół jednych z najbardziej doświadczonych specjalistów na Śląsku w dziedzinie osteopatii i fizjoterapii, w tym fizjoterapii uroginekologicznej i dziecięcej. 

Dlaczego to robimy? Wierzymy, że jeśli świat ma stać się lepszy, to dokona się to tylko poprzez wzajemne zaopiekowanie sobą. 

Zdrowie definiujemy jako równowagę organizmu. Docenienie tego potencjału oraz wsparcie procesów regeneracyjnych dają możliwość powrotu do stanu, za którym wszyscy tęsknimy – pełnej harmonii ciała, ducha i umysłu. 

  • Kilkadziesiąt minut konkretnej pracy z ciałem
  • Nowoczesna dobrze wyposażona placówka medyczna
  • Świetna lokalizacja i dogodne godziny pracy
właściciele centrum osteopatii Fika

Wyjątkowa Opieka

Opieka Medyczna, Której Możesz Zaufać!

Rozumiemy, jak ważne jest integralne i odpowiednie podejście do pracy z pacjentem. Wierzymy w siłę prostej i łatwej komunikacji.

01.

Obszerny

Wywiad z pacjentem

Wywiad przeprowadzany jest według sporządzonego kwestionariusza, w którym znajdują się pytania dotyczące aktualnego stanu zdrowia, przebytych chorób, operacji, objawów.
02.

Bezbolesne

Badanie manualne

Badanie jest składową terapii podczas, której wykonywane są różne manualne testy diagnostyczne, badanie palpacyjne tkanek , badanie i ocena postawy pacjenta, sposób chodu.
03.

Profesjonalna

Analiza wyników

Następnie analizowane są badania dodatkowe dostarczone przez pacjenta - prosimy o przynoszenie badań z opisem; laboratoryjne, RTG, TK, MRI, USG.
04.

Całościowe

Kwalifikacja pacjenta

Decyzja o kwalifikacji pacjenta na terapie. W razie wątpliwości odsyłamy pacjenta do specjalisty w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegów osteopatycznych.
05.

Dokładna

Diagnoza specjalisty

Diagnoza na potrzeby terapii. Ustalenie jaki jest główny problem pacjenta, dlaczego wystąpił. Czy jest możliwość uzyskania pełnego wyleczenia.
06.

Indywidualna

Terapia Osteopatyczna

Praca na stawach oraz tkankach miękkich. Techniki mają na celu przywrócenie prawidłowej funkcji biomechanicznej struktur. Większość technik jest bezbolesna i przyjemna.

Poznaj Naszych Lekarzy

Wyjątkowi Specjaliści

Kochamy to, co robimy i robimy to z pasją. W trosce o naszych pacjentów cały czas rozwijamy swoje umiejętności przez szkolenia u największych światowych autorytetów fizjoterapii i osteopatii.

Katarzyna Job

Rejestrator medyczny

Urszula Nowacka-Gębosz

Fizjoterapeuta

Marta Kostuś

Rejestrator Medyczny

Agnieszka Krajewska

Terapeutka NDT Bobath

Maciej Lato

Fizjoterapeuta

Sandra Orlik-Barrow

Fizjoterapeuta

Zuzanna Rzycka

Rejestrator Medyczny

Marta Małek

Fizjoterapeuta

Karol Borkowski

Fizjoterapeuta

Bartosz Kmita

Osteopata


Warning: preg_match(): Unknown modifier '/' in /home/osetocom/domains/osteo.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/inc/control.class.php on line 688