Świetny specjalista osteopatii z Katowic

Piotr Federowicz

- Osteopata
  • Zadzwoń: + 48 780 150 343
  • piotr.federowicz@osteo.com.pl
Poniedziałek:10:00 - 19:00
Wtorek:09:00 - 13:00
Środa:09:00 - 19:00
 Umów Wizytę

Zaproponuj Termin

Mgr Piotr Federowicz

Absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2015 roku został doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katedrze Fizjoterapii, gdzie zajmuje się pracą naukową na temat przepukliny oponowo – rdzeniowej i pracą dydaktyczną z zakresu diagnostyki w wieku rozwojowym oraz metod specjalnych w fizjoterapii. Ukończył kursy takie jak : PNF, FDM, Kaltenborn – Evjent Konzept.

Piotr na co dzień zajmuje się zarówno małymi pacjentami jak i pacjentami dorosłymi z bólami kręgosłupa i stawów obwodowych w stanach ostrych i przewlekłych, terapią wisceralną oraz pacjentami z przebytymi urazami.

Największą satysfakcję daje mu uśmiech zadowolonego pacjenta.

Doświadczenie zawodowe związane z prywatnym gabinetem fizjoterapii ukierunkowało jego pasję na pracę z ciałem człowieka jako jednością.

Od 2016 roku studiuje osteopatię w Akademii Osteopatii wg standardów OSEAN – Osteopathic European Academic Network. Osteopatia stała się jego życiowym celem.

Poza pracą interesuje się turystyką górską, narciarstwem, podróżami i filmem.

Szkolenia i krusy

  • Balanced Ligamentous Tension (BLT), George Stylian D.O., GradCertOsteoPaed (Kraków)

Warning: preg_match(): Unknown modifier '/' in /home/osetocom/domains/osteo.com.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/inc/control.class.php on line 688