Karol Borkowski terapie z dziećmi

Karol Borkowski

- Fizjoterapeuta
  • Zadzwoń: + 48 780 150 343
  • karol.borkowski@osteo.com.pl
Środa:08:00 - 20:00
Piątek:08:00 - 20:00
 Umów Wizytę

Zaproponuj Termin

Karol Borkowski

Absolwent studiów licencjackich Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Absolwent studiów drugiego stopnia Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Doświadczenie zdobywał przede wszystkim w prywatnych placówkach medycznych, swoja wiedzą oraz umiejętnościami dzielił się głównie z osobami starszymi, dziećmi oraz młodzieżą.

Doskonale odnajduje się w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej, z wadami postawy oraz chorobami neurologicznymi.
Stosując terapię złożona z ciekawych ćwiczeń i treningów funkcjonalnych, wspartych terapią tkanek miękkich, uzyskuje efekt w postaci szybkiego powrotu organizmu do optymalnej funkcjonalności.

Dużą uwagę przywiązuje do edukacji Pacjenta, do wzrostu świadomości na temat prewencji urazów, wspomagania terapii w domu, poprzez ćwiczenia, stretching oraz unikania konsekwencji siedzącego trybu życia, który coraz bardziej dominuje nasze społeczeństwo. Dba o to, by podczas wizyty w gabinecie czy też na sali ćwiczeń panowała przyjazna atmosfera, a jego kreatywność pomaga w szczególności małym pacjentom zwiększyć zainteresowanie, chęć i motywację do dalszych ćwiczeń/ terapii.

Prywatnie wielki fan sportów siłowych. W przeszłości trenował ju-jitsu. Interesuje się historią I i II Wojny Światowej, w wolnej chwili zgłębiając jej tajemnice oraz poznając nowinki świata współczesnego. Wolny czas uwielbia spędzać z rodziną, przyjaciółmi i swoim psem, najchętniej w podróży.

Osteopatia 30%

Rehabilitacja 90%

Pediatria 80%

Fizjoetrapia 95%

Terapie Manualne 100%